Veliki rotarijski ples 2013

Že 24. Veliki rotarijski ples združil dobrodelne plesalce

V veliki dvorani Grand hotela Union je potekal že 24. Veliki rotarijski ples, kjer so se zbrali člani Rotary klubov iz vse Slovenije in dobrodelni prijatelji z željo, da pomagajo mladim in nadarjenim dijakom in študentom na poti do izobrazbe in uspešnosti.

Goste je skozi večer popeljala elegantna Eva Longyka, kulturno-umetniški program pa so tokrat z glasbenimi nastopi dopolnili Šok orchestra, Ana Soklič, Jaka Pucihar, Hotimir Lesničar – Merik, Janez Lotrič in Mojmir Sepe. Ples je spremljala tudi dobrodelna dražba slik priznanih slovenskih umetnikov in srečelov. Izkupiček prireditve je znašal več kot 15.000 evrov. Rotary klub bo zbrana sredstva namenil mladim za podporo pri študiju. Tudi letos bo objavljen razpis, v okviru katerega bodo izbrani mladi, ki pri doseganju izobraževalnih ciljev še posebej potrebujejo finančno podporo.