Dr. Marko Pokorn in gojenci Zavoda Janez Levec na obisku Muzeja premogovništva Slovenije v Velenju

Odšli smo na izlet, Dr. Marko Pokorn in gojenci Zavoda Janez Levec smo obiskali Muzej premogovništva Slovenije v Velenju. Oblekli smo se v rudarska oblačila,površnik, si nadeli čelado, s sabo dobili rudarsko malico in se po Starem jašku iz leta 1888 spustili 160 m v globino.

Smeh, veselje in kamera so nas spremljali nad in pod zemljo. Posneli smo prispevek za Miklavžev koncert 2019 – Kam so šla Miklavževa darila?

Iskrena hvala Muzeju premogovništva Velenje, da so gojencem Zavoda Janez Levec omogočili brezplačen obisk in hvala Marku Pokornu za čas in dobro voljo pod in nad zemljo in za prijateljsko pomoč Rotary kluba Velenje.

1. maj, 2019